Acarlar Kale Kilit Servisi

Acarlar Kale Kilit Servisi

Kale kilit servisi olarak Beykoz Anadolu Yakasının tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Acarlar Kale kilit Servisi aramalarınızı karşılamak istiyoruz. Kale anahtar, kilit ve barel sistemleri alanında hizmet veren firmamız uzman personelimizle hizmetinizde. Kilit sektöründe 60 yıldır ülkemizin lider firması olan Kale Kilit firmasının Servisi olarak hizmet vermekteyiz. 0533 516 86 90 numaralı telefonu arayarak Acarlar Kale Kilit Servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

1953 yılında kurulan Kale Kilit Türkiye'nin ilk yerli kilit imalatçısıdır. Aynı zamanda ülkemizde ilk kilit ihracatını yapan şirket olma özelliğini taşımaktadır. Kale Kilit günümüzde de pazar payının yarısından fazlasını tek başına üstlenmektedir. Kale Kilit Servisi Türkiye'nin Her yerinde servis ağıyla hizmet vermektedir.

Ülkemizde her zaman ilklere imza atan Kale Kilit Servisi Türkiye'nin ilk kasa kilidi, ilk bilyalıbareli, ilk çok noktadan kilitleme sistemi, ilk monoblok çelik kapı kilidi ile çelik kapı emniyet kilidi üreticisidir. Silindir barel, kilit, çelik kapı kilidi, vida, oto emniyet kilidi, aksesuar üretimi yapan 9 ürün grubu ve 350’den fazla ürünü ile müşterilerine hizmet vermektedir.

60 yıllık tecrübesini yüzlerce bayisiyle paylaşan Kale Kilit, kilit ihracatının %65'ini gerçekleştirmekte ve 101 milyon kapıda yer almaktadır. 35 bin metrekarelik kapalı alanda 2000 çalışanıyla günde bin kilit ve 50.000 barel üreten Kale Kilit Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşları listesinde ilk 500 arasında yer almaktadır. Kale Kilit Firmasının diğer ürünleri Anahtarsız apartman giriş sistemi, Kale kapı hidroliği, Kale Silindir Gömme kilit, Çelik Kapı Gömme kilidi, Çelik Kapı Kilit Koruyucu, ve tüm anahtar kapı açma sistemleri.

Acarlar Kale Kilit Servisi olarak hizmet veren Çilingir Merkezi Kale kilit kalitesi ve güvencesiyle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. 0533 516 86 90 numaralı telefondan bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Acarlar Kale Kilit Servisi Ararken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Acarlar Kale Kilit Servisi ararken bizimle irtibat kurmanızı öneriyoruz. Piyasada ucuz kilit olarak pazarlanan emniyet kilitleri maduriyetlere sebep olmaktadır. En doğru kilit sistemini seçmeniz için sizler için yerinde keşif yapmaktayız.

Evinizin güvenliği kapınızdan başlar. Kapınızın güvenliğini de kilit sistemi sağlar. Evinizin kapısını mutlaka güçlendirmelisiniz. Üzülmeden önce tedbirinizi alın kilidinizi kuvvetlendirin.

Acarlar Çilingir Çağırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Çilingir hizmeti konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz. Çünkü çilingir konusu hem tecrübe hem de hassasiyet istemektedir. Biz güvenli kadromuz hizmet garantili ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz.

Acarlar Çilingir Hizmeti haricinde çilingir hizmeti de almak istiyorsanız bizlere 0533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bir çilingir firmasında ve çilingir ustasında şu özellikleri aramanız gerekmektedir:

  • Mutlaka oda kaydı olmalıdır.
  • Belirli bir adresi olmalıdır.
  • Ustalık ve kalfalık belgesi olmalıdır.
  • Kimlik sorulduğu zaman direkt olarak göstermelidir.
  • Dikkatli ve sabırlı olmalıdır.
  • Sabıka kaydı olmamalıdır.
  • Sorumluluk sahibi olmalıdır.
  • Sorunlara hızlı bir biçimde çözüm önerisi üretmelidir.
  • Herhangi bir sağlık veya görme sorunu olmamalıdır.
  • Ellerini ve parmaklarını iyi bir şekilde kullanabilmelidir.

Acarlar Kale Kilit Servisi Fiyatları

08:00 / 08:00 Arası [ Gündüz ] Fiyat Listesi 00:00 / 07:00 Arası [ Gece ] Fiyat Listesi
Kapı açma 50 ₺ arası 70 tl Kapı açma 70 ₺ arası 150 tl
Kilit değiştirme 50 ₺ + Malzeme Kilit değiştirme 70 ₺ + Malzeme

Acarlar Kale Kilit Servisi İletişim

Acarlar Çilingir işlemleri için firmamıza 0533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilir veya aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır çilingir hizmeti veren firmamız sizlere çilingir hizmeti sunuyor. Bizlere her zaman istediğiniz saatte ulaşarak aracınıza ulaşamama sorununuz konusunda yardım alabilirsiniz.

"Acarlar Çilingir Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Acarlar Çilingir

Acarlar Çilingir kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Acarlar Çilingir firması olarak Beykoz Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0533 516 86 90