Beykoz kapı hidroliği tamiri

Beykoz Kapı Hidroliği Tamiri

Beykoz Kapı Hidroliği Otomat Kilidi Tamiri konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bina kapınız mı kapanmıyor ? Kapınız kapanırken ses mi çıkarıyor ? Tamir konusunda doğru adrestesiniz. Apartman kapınıza doğru kapı yayını montaj yapmazsanız kapanırken gıcırtı sesi çıkarır. Çok ağırlaşır veya kapanmaz. Bu durumda ücretsiz keşif için bizi arayabilirsiniz. Bizi arayın 20 dakika içinde kapınıza gelelim, sorununuzu keşfedip en doğru çözüm yolunu bulalım. 0533 516 86 90 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Kapı Hidroliği Markaları

kale kapı iticileri,kale arco kapı hidroliği,kale kapı kapatıcı, tekay hidrolik, dorma hidrolik ayarı montajı, yale hidrolik ayarı montajı, kapı hidroliği tamiri, kale kapı hidroliği ayarı, kale kapı hidroliği ayarı nasıl yapılır, kapı yayı, apartman kapısı sert kapanıyor, Kale otomatik kilit,kale otomatik kapı kilidi, kale kilit alarm,kale alarmlı kilit fiyat,kale kapı hidroliği,kale kapı çek,kale kapı pompası fiyatları,kale kapı amortisörü fiyatı,kale otomatik kapı kapatıcı,kale kilit değiştirme, kale kapı pistonlarıapartman kapısı ayarı, kapı çek çeşitleri, kale hidrolik kapı yayı, kapı yavaşlatıcısı, kapi hidroliği, kapi kapatici, kapi yavaslatici, kapı itme yayı, kapı yayı nasıl takılır, kapı yayı nasıl ayarlanır, kapı yayı montajı, kapı yayı ayarı, kapı yayı nasıl takılır, hidrolik kapı yayı nasıl ayarlanır.kapı hidroliği yağ kaçırıyor, kapı hidroliği tamiri,en iyi kapı hidroliği hangisi,kapı hidroliği fiyatları,tekay kapı hidroliği,kapı hidroliği koçtaş,karakoç kapı hidroliği

Beykoz Kapı Hidroliği bina kapılarının girişlerinde kapının çarpmasını önlemek için kullanılır. 60 kg ve altında ki kapılar için 2 no ağır hizmet yaylı kapıları kullanılır. 60 kg 110 kg arasında ki kapılar için 3 no ağır hizmet yayı kullanılır. Türkiye standartlarında en çok 3 no kapı hidroliği kullanılır. Kapı hidroliklerinin ömürleri ortalama 10 senedir. Yanlış kullanıma bağlı olarak kapı hidroliği bozulabilir ve ses çıkartmaya, açılmamaya başlayabilir. Bu tür durumlarda çilingir ve anahtarcılar odasına kayıtlı uzman ekibimiz 20 dk içinde kapınıza gelerek tamir işleminizi gerçekleştirir.

Beykoz Çilingir Çağırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Çilingir hizmeti konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz. Çünkü çilingir konusu hem tecrübe hem de hassasiyet istemektedir. Biz güvenli kadromuz hizmet garantili ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz.

Beykoz Çilingir Hizmeti haricinde çilingir hizmeti de almak istiyorsanız bizlere 0533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bir çilingir firmasında ve çilingir ustasında şu özellikleri aramanız gerekmektedir:

  • Mutlaka oda kaydı olmalıdır.
  • Belirli bir adresi olmalıdır.
  • Ustalık ve kalfalık belgesi olmalıdır.
  • Kimlik sorulduğu zaman direkt olarak göstermelidir.
  • Dikkatli ve sabırlı olmalıdır.
  • Sabıka kaydı olmamalıdır.
  • Sorumluluk sahibi olmalıdır.
  • Sorunlara hızlı bir biçimde çözüm önerisi üretmelidir.
  • Herhangi bir sağlık veya görme sorunu olmamalıdır.
  • Ellerini ve parmaklarını iyi bir şekilde kullanabilmelidir.

Beykoz Kapı Hidroliği Tamiri Fiyatları

08:00 / 08:00 Arası [ Gündüz ] Fiyat Listesi 00:00 / 07:00 Arası [ Gece ] Fiyat Listesi
Kapı açma 50 ₺ arası 70 tl Kapı açma 70 ₺ arası 150 tl
Kilit değiştirme 50 ₺ + Malzeme Kilit değiştirme 70 ₺ + Malzeme

Beykoz Kapı Hidroliği Tamiri İletişim

Beykoz Çilingir işlemleri için firmamıza 0533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilir veya aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır çilingir hizmeti veren firmamız sizlere çilingir hizmeti sunuyor. Bizlere her zaman istediğiniz saatte ulaşarak aracınıza ulaşamama sorununuz konusunda yardım alabilirsiniz.

"Beykoz Çilingir Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Beykoz Çilingir

Beykoz Çilingir kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Beykoz Çilingir firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0533 516 86 90