Beykoz Kapı Tamiri

Beykoz Kapı Tamiri

Evinizin Kapısı sıkça kullanıldığı için arızalanma ihtimali çok yüksektir. Genellikle yüksek sesle kapanma, çarpma, kapandığında açılmamama veya kapanmama sorunları görünür. Binanızın kapısında sorun yaşıyorsanız Beykoz kapı tamiri konusunda uzman ekibimizle irtibat kurup kapınızı en uygun fiyata tamir ettirebilirsiniz. Evinizin ahşap kapı, demir kapı, çelik kapı, veya alüminyum kapı olabilir. Uzman ekibimiz her türlü kapı için en uygun tamir hizmetini vermektedir. Kapınıza uygun emniyetli bir kilit sistemi veya doğru oranda hidrolik yoksa kapınız arıza çıkarabilir.

Beykoz Çilingir Merkezi'nin Uzman Personeli bir telefonla kapınıza gelerek kapınızın arızasını tespit eder ve size en uygun çözümü sunar. Kapı Tamiri konusunda bizi aradığınızda Çilingir ekibimiz sizden kapınızın arızasını gösteren kısa bir video isteyecek, apartman kapı kilit modeliniz ve arızanız için çözüm önerisini ve kapı tamir ücretini sizlere iletecektir. Tamir hizmetinden faydalanmak istediğinizde ise gün içerisinde size uygun saatte randevunuzu oluşturacak ve dış kapınızı tamir edecektir.

Evinizin güvenliği kapınızdan başlar. Hırsızların kolayca evinize giriş yapmasını önlemek için kapı tamiri işleminizi geciktirmemenizi öneririz. Gün boyu açık olan, kilitlenmeyen apartman kapıları hırsızların en sevdiği dış kapılar olduğunu unutmayın. 0533 516 86 90 numaralı telefondan bizi arayarak evinize en uygun kilit sistemini en ucuz fiyata yaptırabilirsiniz.

Kapı Tamiri Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Kapı tamiri yaptırırken kilit mekanizmanızın doğru çalıştığından, kapınızın tam ve emniyetli şekilde kapandığınından emin olmalısınız. Beykoz Çilingir Merkezi olarak müşterilerimizin güvenliklerini her zaman birinci önceliğimiz olarak görmekteyiz. Bu nedenle Tüm Servis hizmetlerimizde kapınıza uygun daha güvenli bir kilit sistemi olduğu zaman sizleri mutlaka uyarmaktayız.

Evinizin güvenliği kapınızdan başlar. Kapınızın güvenliğini de kilit sistemi sağlar. Kapılarınızı mutlaka güçlendirmelisiniz. Üzülmeden önce tedbirinizi alın kilidinizi kuvvetlendirin.

Beykoz Kapı Tamiri Yaptırıken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Çilingir hizmeti konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz. Çünkü çilingir konusu hem tecrübe hem de hassasiyet istemektedir. Biz güvenli kadromuz hizmet garantili ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz.

Beykoz Çilingir Hizmeti haricinde çilingir hizmeti de almak istiyorsanız bizlere 0533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bir çilingir firmasında ve çilingir ustasında şu özellikleri aramanız gerekmektedir:

  • Mutlaka oda kaydı olmalıdır.
  • Belirli bir adresi olmalıdır.
  • Ustalık ve kalfalık belgesi olmalıdır.
  • Kimlik sorulduğu zaman direkt olarak göstermelidir.
  • Dikkatli ve sabırlı olmalıdır.
  • Sabıka kaydı olmamalıdır.
  • Sorumluluk sahibi olmalıdır.
  • Sorunlara hızlı bir biçimde çözüm önerisi üretmelidir.
  • Herhangi bir sağlık veya görme sorunu olmamalıdır.
  • Ellerini ve parmaklarını iyi bir şekilde kullanabilmelidir.

Beykoz Kapı Tamiri Fiyatları

08:00 / 08:00 Arası [ Gündüz ] Fiyat Listesi 00:00 / 07:00 Arası [ Gece ] Fiyat Listesi
Kapı açma 50 ₺ arası 70 tl Kapı açma 70 ₺ arası 150 tl
Kilit değiştirme 50 ₺ + Malzeme Kilit değiştirme 70 ₺ + Malzeme

Beykoz Kapı Tamiri İletişim

Beykoz Çilingir işlemleri için firmamıza 0533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilir veya aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır çilingir hizmeti veren firmamız sizlere çilingir hizmeti sunuyor. Bizlere her zaman istediğiniz saatte ulaşarak aracınıza ulaşamama sorununuz konusunda yardım alabilirsiniz.

"Beykoz Çilingir Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Beykoz Çilingir

Beykoz Çilingir kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Beykoz Çilingir firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0533 516 86 90