Beykoz yangın kapısı emniyet kilidi

Beykoz Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Tamiri

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi olmayan evlerde güvende olamazsınız. Çoğunlukla yatak odanıza açılan yangın kapılarınız ne kadar güvenli hiç düşündünüz mü? Yeni yapılan evlede yangın kapıları ufak bir zorlama ile sessizce açılabilir. Bu nedenle yangın kapınıza geç kalmadan emniyet kilidi taktırmanızı öneriyoruz. Yangın yönetmeliğine göre yeni yapılan binalarda yangın kapıları takılmaktadır. Yangın kapılarının yapıları hızlıca açılmak üzere tasarlandığı için hırsızlar ilk olarak buraya yönelmektedir. Hırsızlara karşı önlem almak için yangın kapınıza emniyet kilidi taktırmayı unutmayın.

Yangın kapıları acil çıkış kapısı olduğu için üzerlerinde kolayca açılabilen kilit sistemleri bulunur. Bunun farkında olan hırsızlar yangın kapılarından eve giriş yapmaya çalışıyorlar. Hırsızların kolayca evinize giriş yapmasını önlemek için yangın kapısı emniyet kilidi taktırmanızı öneriyoruz. Yangın kapısının altından ve üstünden yapılacak kilit sistemi ile kapınıza müdahalelerin önüne geçebilirsiniz. 0533 516 86 90 numaralı telefondan bizi arayarak yangın kapınıza en uygun kilit sistemini en ucuz fiyata yaptırabilirsiniz.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Taktırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Yangın kapısı emniyet kilitleri farklı fonksiyonlardan oluşan beş çeşitten oluşur. Yangın Kapınıza emniyet kilidi taktırırken bizimle irtibat kurmanızı öneriyoruz. Piyasada ucuz kilit olarak pazarlanan emniyet kilitleri maduriyetlere sebep olmaktadır. Yangın kapınıza takılan emniyet kilidinin kapı kasasına geçen levye müdahalelerine dayanabilecek sağlamlıkta olmalıdır. En doğru kilit sistemini seçmeniz için sizler için yerinde keşif yapmaktayız.

Evinizin güvenliği kapınızdan başlar. Kapınızın güvenliğini de kilit sistemi sağlar. Yangın kapılarınızı mutlaka güçlendirmelisiniz. Üzülmeden önce tedbirinizi alın kilidinizi kuvvetlendirin.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Çeşitlerimiz

 • Kale Kancalı Kilit
 • Kale Dönerli Fişeli Kilit
 • Hok Alarmlı Monoblok
 • Kale Fişeli Kilit
 • Kale Monoblok Kilit
 • Kale Otomatik Monoblok Kilit
 • Desi Alarmlı Monoblok Kilit
 • Akarsan Fişeli Kilit

Neden Hırsız Yangın Kapısı Seçer ?

Kentsel dönüşüm ile yapılan yeni binalarda yangın kapıları bulunmaktadır. Yangın kapıları acil çıkış için kullanıldıkları için kilit sisteminde küçük bir dil mekanizması bulunmaktadır. Bu küçük dil sistemi basit bir levye manevrasıyla açılabilmektedir. Bu nedenle hırsızların eve girmek için ilk müdahale ettiği alan olmaktadır. Beykoz Çilingir Merkezi olarak evinizi güvene almak için yangın kapınızın kilit sistemini güçlendiriyoruz. Yangın merdiveni emniyet kilidi Kale Kancalı Kilit – Monoblok Alarmlı Kilit – Dönerek Kilitlenen kilit bunun gibi hırsıza karşı Önlemler Almaya Çalışıyoruz. Yangın kapılarınızı güvene almak için alabileceğiniz tedbirleri öğrenmek için bizi arayın kapınız için en doğru kilit sistemini seçmenize yardımcı olalım.

Yangın Çıkış Kapılarını Güçlendirme

Yangın kapısı emniyet kilidi uygulamamız sayesinde evinizin güvenliğini maksimum seviyeye taşıyoruz. Çilingirler ve Anahtarcılar odasına kayıtlı profesyonel ekiplerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. Yangın kapılarınızın güvenliğini arttırmak için kapınıza kancalı kilit sistemini monte ediyoruz. 0533 516 86 90 numaralı telefondan bizi arayarak randevu alabilirsiniz. 40 dakikada Yangın kapısı kilit sisteminizi güçlendirecek montajı gerçekleştiriyoruz. Bu sistem sayesinde gece evinizde huzurla uyuyabileceksiniz. Hırsızlara karşı önlem almak için geç kalmayın, bizi arayın.

Beykoz Çilingir Merkezi İstanbul'un 39 ilçesinde ki müşterilerine hizmet vermektedir. Mobil çilingir ekiplerimiz 20 dakikada kapınıza gelerek sizlere yardımcı olmaktadır.

Beykoz Çilingir Çağırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Çilingir hizmeti konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz. Çünkü çilingir konusu hem tecrübe hem de hassasiyet istemektedir. Biz güvenli kadromuz hizmet garantili ürünlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz.

Beykoz Çilingir Hizmeti haricinde çilingir hizmeti de almak istiyorsanız bizlere 0533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bir çilingir firmasında ve çilingir ustasında şu özellikleri aramanız gerekmektedir:

 • Mutlaka oda kaydı olmalıdır.
 • Belirli bir adresi olmalıdır.
 • Ustalık ve kalfalık belgesi olmalıdır.
 • Kimlik sorulduğu zaman direkt olarak göstermelidir.
 • Dikkatli ve sabırlı olmalıdır.
 • Sabıka kaydı olmamalıdır.
 • Sorumluluk sahibi olmalıdır.
 • Sorunlara hızlı bir biçimde çözüm önerisi üretmelidir.
 • Herhangi bir sağlık veya görme sorunu olmamalıdır.
 • Ellerini ve parmaklarını iyi bir şekilde kullanabilmelidir.

Beykoz Yangın Kapısı Emniyet Kilidi Fiyatları

08:00 / 08:00 Arası [ Gündüz ] Fiyat Listesi 00:00 / 07:00 Arası [ Gece ] Fiyat Listesi
Kapı açma 50 ₺ arası 70 tl Kapı açma 70 ₺ arası 150 tl
Kilit değiştirme 50 ₺ + Malzeme Kilit değiştirme 70 ₺ + Malzeme

Beykoz Yangın Kapısı Emniyet Kilidi İletişim

Beykoz Çilingir işlemleri için firmamıza 0533 516 86 90 numaralı telefondan ulaşabilir veya aynı numara üzerinden WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır çilingir hizmeti veren firmamız sizlere çilingir hizmeti sunuyor. Bizlere her zaman istediğiniz saatte ulaşarak aracınıza ulaşamama sorununuz konusunda yardım alabilirsiniz.

"Beykoz Çilingir Evinize En Yakın Nöbetçi Çilingir !"

Arayın 15 Dakikada Kapınıza Gelelim.

Beykoz Çilingir

Beykoz Çilingir kapıda kaldığınızda sizlere 24 saat hizmet sunmaktadır, kapınızın arkasında yada içeride anahtarlarınızı unuttuğunuzda uzman çilingir ustalarımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Beykoz Çilingir firması olarak İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler odasına kayıtlı yetkili anahtarcı olarak hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM

0533 516 86 90